GİYOTİN CAM – HAREKETLİ KÜPEŞTE 

Giyotin cam sistemleri, kumandayla otomatik olarak dikey çalışma özelliğinde çalışan cam panelleridir. Geçiş olan yerlerde kapı, mekân içerisinde pencere veya cam korkuluk HAREKETLİ KÜPEŞTE olarak kullanılmaktadır.

GİYOTİN CAM sisteminin en can alıcı noktası sistemin ilk sırasında yer alan sabit camdır. Diğer hareketli camlar söz konusu bu sabit camın üzerine çekilir ve dolayısıyla sistem açık konumdayken camlar küpeşte vazifesi görür ve giyotin camı oluşturur.

Cafe, Restoran ve çeşitli ticari işletmelerde kullanılan Giyotin Cam Sistemleri; İşletmenin görsel bütünlüğüne prestij katmak, istediği an açık istediği an kapalı mekana geçmesine imkan sunmak,  tüketicilerin dış hava koşullarından etkilenmesini minimuma indirmek, kapalı alanlardaki sigara yasağından işletmenin ve tüketicilerin belirli ölçütlerde muafiyetini sağlayan çözüm odaklı sistemlerdir.

  •  Uygulandığı alanda yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlayarak ısınma giderlerini azalmaktadır.
  • Dikey ve yatay profillerin kalınlığı minimize edilerek, sistemin şeffaflık seviyesi artırılmış ve maksimum panoramik görüntü sağlanmıştır.
  • Sistem motorla hareket etmektedir. Butonla veya kumandasıyla start verilebilir. Her ikisi de uygulanabilir.
  • Camları istediğiniz yerde durdurabilirsiniz. En üstten alta doğru istediğiniz kadar açık bırakıp rüzgarın rahatsızlığını hissetmeden mekana hava aldırabilirsiniz.
  • Mekan açık durumda iken, 3 adet cam yan yana durduğu için cam korkuluk HAREKETLİ KÜPEŞTE vazifesi görür.
  • 8  mm Temperli veya 4+12+4 Isıcamlı temperli cam kullanılır.İsteğe bağlı cam sayısı 2 li yada 3 lü olabilir.
  • Camları yukarı kaldıran çelik telli triger kayışlı GİYOTİN  ya da zincirli GİYOTİN alternatifleri bulunmaktadır.
  • Emniyetlidir. Ayrıca kilit gerektirmez.

ETİKET BULUTU : giyotin, giyotin cam sistemi, mersin giyotin cam, adana giyotin cam, dikey cambalkon, giyotin camlama, dikey camlama sistemi, giyotin küpeşte sistemi, otomatik küpeşte sistemi, otomatik giyotin sistemi, giyotin sistemi, ısıcam’lı giyotin cam sistemi, ısıcam’lı giyotin küpeşte sistemi

MERYUM CAM BALKON GİYOTİN CAM ya da HAREKETLİ KÜPEŞTE SİSTEMİ müşteri memnuniyeti, kalite ve kolay kurulum düşünülerek tasarlanmıştır.

HEMEN FİYAT AL Buraya tıklayın