ISICAMLI CAM BALKON SİSTEMLERİ 

Tekcamlı sistemlere göre, 5 kata varan yalıtım vaat eden Meryum Cam Balkon Isıcamlı cam balkon sistemi, sanılanın aksine, sadece soğuk havaya karşı yalıtım sağlamakla kalmayıp, uygun cam tercihi ile yazları da serin balkon imkanı sunmaktadır.

Daha çok ısı, ses ve su izolasyonu düşünülmüştür. Isı yalıtımlı cam balkonumuzda  4+12+4 çift tarafı temperli cam kullanılmaktadır. İki camın birleşme noktasında alüminyum ara fitil kullanılmaktadır. Her bir camın birleşme noktasında alüminyum parçalara bağlı, çift taraflı kıl fitil kullanılmaktadır.

Dışardan hava girişinin engellenmesiyle ısıtma ve soğutmada enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Meryum Cam Balkon, Isıcamlı Katlanır Cam Balkon ve Isıcamlı Sürme Cam Sistemlerini evlerde, kış bahçesi, vitrin, cafe , restoran ve otel gibi alanların kapatılmasında uygunluk ve tercihe  göre uygulamaktadır.

ETİKET BULUTU :  cam balkon, ısıcamlı cam balkon, ısıcamlı cam balkon sistemleri , katlanır cam balkon, ısıcamlı katlanır cam balkon, ısıcamlı sürme cam balkon, adana cam balkon, mersin cam balkon, erdemli cam balkon, silifke cam balkon, meryum cam balkon, mersin katlanır cam balkon, adana katlanır cam balkon, erdemli katlanır cam balkon, silifke katlanır cam balkon

HEMEN FİYAT AL Buraya tıklayın