KATLANIR CAM BALKON SİSTEMLERİ 

Günümüzün modern uygulaması cam balkon sistemleri balkonlarınızı da  yaşam alanlarınıza dönüştürerek sizlere yardımcı olmaktadır. Katlanır cam balkon sistemleriyle ev konforunu terk etmeye gerek kalmadan dışarıda olmanın hissini yaşayabildiğiniz gibi, hobileriniz ya da ihtiyaçlarınız için özel bir alan yaratabilirsiniz.
Meryum Cam Balkon sizlere sistem, renk ve fonksiyon açısından geniş olanaklar sunar.
AVANTAJLARI – KAZANDIRDIKLARI

  • Balkonunuzu 4 mevsim kullanılabilir hale getirir.
  • Yağmur, kar, rüzgâr, toz vb gibi dış etkenleri %80 ‘ e kadar azaltır.
  • Temperli camları sayesinde kapalıyken iç ve dış güvenliğinize katkı sağlar.
  • Katlana bilirliği sayesinde temizliği kolaydır.
  • Cezbedici ve dikkat çekicidir.
  • Mimari etkileyicilik yaratır.
  • Dışardan hava girişinin engellenmesiyle ısıtma ve soğutmada enerji tasarrufu sağlar.

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

Sistem tekerleri 4 adet altta, 4 adet üstte olmak üzere, toplam 8 adet Polyamid kaplı çelik rulmandan oluşmuştur. Paslanmazlık özelliği bulunan tekerler camları tek parmağınızla hareket ettirebilecek kolaylıkta çalışmaktadır.Kanatların özelliği, “kayarak katlanma” ve “yanlarda toplanma” şeklindedir.

Alt kasa yüzeyinde bulunan damlalık kanalı sayesinde şiddetli yağmurlarda cam birleşim aralından geçiş yapacak olası su damlacıklarını kasa yüzeyinden su akış ve profil eğimiyle tahliye kanallarından dışarıya atar.
Perdelik (Yükseklik Ayar Profili ) aparatı Katlanır ve Isıcamlı Katlanır Sistemler ile uyumlu olan bu profil, terazi ayarı gereken durumlarda kolay, hızlı ve kesin çözümler sunar.

Katlanır tek camlı sistemlerde 8 mm temperli cam kullanılır. Şeffaf, füme, yeşil, mavi , bronz, satina, reflekte cam gibi renk seçenekleri mevcuttur. Katlanır Isıcamlı sistemlerde 4+12+4 mm temperli cam kullanımına uygundur. Şeffaf, füme, yeşil, mavi , bronz, satina, reflekte cam gibi renk seçenekleri mevcuttur.

Camın kırılması durumunda küçük parçalara ayrılarak zarar vermez. Çocuk kilidi sayesinde kontrolünüz dışında açılması mümkün değildir. Cam stoplama (Rüzgar kilidi) uygulanabilir. Bu sayede yanlarda toplanan kanatların birbirine çarpmasının önüne geçilerek sistem olası yıpranmalardan korunur ve ses kirliliğinin önüne geçilir. Alüminyum profiller Eloksal (natürel) , Antrasit, Bronz, Siyah, Ahşap renginde bulunabildiği gibi, istenilen RAL koduna da boyanabilir.

Camların arasında kullanılan alüminyum fitiller UV ışıklarına dayanıklıdır ve sızdırmazlık sağlamaktadır. Çıta aralarına çekilen kıl fitiller sayesinde hava, toz, su gibi dış etkenler minimuma indirilir.

ETİKET BULUTU :  cam balkon, katlanır cam balkon, adana cam balkon, mersin cam balkon, erdemli cam balkon, silifke cam balkon, meryum cam balkon, mersin katlanır cam balkon, adana katlanır cam balkon, erdemli katlanır cam balkon, silifke katlanır cam balkon

HEMEN FİYAT AL Buraya tıklayın