SÜRME CAM BALKON SİSTEMLERİ 

Sürme Cam Balkon ya da Yana Kayar  adıyla bilinen bu sistemde; alt  kasada yer alan raylar üzerindeki camların birbirini iterek yada çekerek çalıştığı, tek bir kanat genişliğinde ki alanda  birbirine paralel olarak toplanan bir sistemdir. Camların balkon  ya da iç mekânlarda daralmaya neden olmaması gereken durumlarda tercih edilmektedir.

Sistem kanat profilindeki tampon ve cam aralarında ki kilitli tırnak fitil profili sayesinde hareketini sağlar. Alt rayların Eşiksiz ve Eşikli olarak 2 farklı tipi mevcuttur. Yerden yüksek olan giriş çıkışlarda engel istenmeyen neredeyse zemine sıfır (6 mm alt ray yüksekliği) yükseklikteki alanların ihtiyaçlarında EŞİKSİZ SÜRME CAM BALKON, zemin seviyesinde dış ortamdan su, hava girişinin yoğun olarak istenmediği alanların ihtiyaçlarında EŞİKLİ SÜRME CAM BALKON  tercih edilmektedir. Her iki sisteminde kendinden terazili tekerleri sayesinde zemin bozukluklarında sorunsuz çalışmaktadır. MERYUM CAM BALKON bu sistemi Evlerde, Kış bahçesi, Vitrin, Ofis Bölmeleri, Cafe , Restoran ve Otel gibi alanların kapatılmasında uygunluk ve tercihe  göre uygulamaktadır.

Eşikli Eşiksiz Sürme Cam Balkon 3 raylı ve 5 raylı olarak 2 camdan 10 cama kadar yana kayar şekilde sağ ve sola açılabilir kullanıma sahiptir. Her iki sistemde de 8mm temperli tek cam ve 4+12+4 Isıcam özellikli temperli camlarla kullanılmaktadır.

Alüminyum profiller Eloksal (natürel) , Antrasit, Bronz, Siyah, Ahşap renginde bulunabildiği gibi, istenilen RAL koduna da boyanabilir.

Anahtar Kelimeler: sürme cambalkon, yana kayar cam balkon, sürme balkon kapama, sürme balkon camlama, sürme katlanır cam, sürme katlanır cam balkon, sürme katlanır cam, balkon, sürme katlanır cam sistemleri, sürme cam balkon kapama, ısıcam’lı sürme cambalkon, ısıcamlı sürme cambalkon sistemleri, çift camlı sürme cambalkon, ısı yalıtımlı sürme cambalkon, ısıcam, ısı yalıtımı, sürme sistem.

HEMEN FİYAT AL Buraya tıklayın