BİZ KİMİZ ? 

Meryum kurulduğu günden bu yana hizmet vermiş olduğu alanlarda  TSE ve  CE belgeli ürünleri tercih etmektedir. Cam Balkon sistemlerinde en önemli unsurlar kullanılan alüminyumun, aksesuarların sistem içerisinde birbirleriyle uyumu, kullanılan camın kalitesi ve servis desteğidir. Meryum alanında uzmanlaşmış kadrosuyla hızla gelişen teknoloji ile yarışmak  bu yarışta müşteri güvenini kazanarak kaliteden taviz vermeden üretim yapmak ve sağladığımız kaliteli hizmet anlayışıyla alanında öncü kurum olma yolunda ilerlemektedir.

Herkes için evinin olmasa olmazlarından biride balkonudur bizlerde bu aşamada sizlere konforlu huzur bulabileceğiniz bir ortam yaratmak için çalışıyoruz. Kışın balkon keyfi yapabilmeniz için ailenizle sıcak bir ortamda sohbetlerinizi gerçekleştirebilmeniz en yeni teknoloji sistemleri ile su geçirmez ses düzeyini minimuma indirmek kafa dinleyeceğiniz bir ortam yaratmak en öncelikli prensipleri arasında yer almaktadır.

Meryum Cam Balkon, alanında uzman montaj ekibiyle ‘’ %100 müşteri memnuniyeti ‘’  ilke edinmiş, satış sonrası servis desteği sunabilen, teslim etmiş olduğu projelerle kendini kanıtlanmış, yenilikçi ürün ve sistem anlayışıyla hizmet sunmaktadır.

Değişen dünya şartlarına uyum sağlayan firmamız, modern teknoloji ile üretilen güvenilir ürünlerin toptan dağıtımını ve satışını üstlenmiştir.

Cambalkon
Katlanır Cam Sistemleri

Cambalkon, katlanır cam balkonlar, balkonların eski kullanım amaçlarından çıkıp, 4 mevsim zaman geçirilen, ferah ve estetik bir oda olma özelliği katmayı amaçlar

Sürme Cam
Balkon Sistemleri

Katlanır cambalkonlara alternatif olarak sürme cam balkonlarda kullanılabilir. Özellikle tente, pergola ve kış bahçesi gibi sistemlerin altında tercih edilen bir sistemdir .

Giyotin
Cam Sistemleri

Giyotin cam sistemleri restorant gibi açık alanlara uzaktan kumandalı otomatik bir camlama çözümü sunar. Güvenlik, kullanım kolaylığı ve dayanıklığıyla öne çıkmaktadır.

ÜRÜNLERİ İNCELE Buraya tıklayın